Contact

Surplus Informele Zorg
Leuvenaarstraat 91
4811 VJ Breda
Postbus 2257
4800 CG Breda
T: 076 208 28 00
E-mail: mantelzorg@surpluswelzijn.nl

 

De consulenten van Surplus zijn het aanspreekpunt ten aanzien van de informele zorg. De consulent kijken eerst of ze de vraag zelf kunnen beantwoorden. Mocht dit niet lukken zal de consultent ondersteunend zijn bij het zoeken naar een passende oplossing, op verwijst indien nodig naar een andere organisatie.  Aangezien niet in alle gemeenten consulenten werken worden de consulenten gekoppeld aan de locaties.


Consulenten (informele zorg) wegwijzers voor Surplus:

Gemeente Breda

* Marielle Roest
06-20936154
Marielle.Roest@surpluswelzijn.nl 
De Brug, Zorgkruispunt de Werve, Service residentie Vredebergh, Breda thuiszorg

Gemeente Moerdijk
* Marielle Roest
06-20936154
Marielle.Roest@surpluswelzijn.nl

Gemeente Drimmelen / Oosterhout
* Lennie Koster
06-53145211
Lennie.Koster@surpluswelzijn.nl

* Leonie Willemse
06-12054940
Leonie.Willemse@surpluswelzijn.nl
Antonius Abt, Dagverzorging rayon Oosterhout, De Ganshoek, Drimmelen thuiszorg ,Zorgboerderij de Poolse Dreef

Gemeente  Etten-Leur/Zundert
* Jettie van Agtmaal
06-28083540
jettie.van.agtmaal@surpluswelzijn.nl

* Rina Pals
0653129470
rina.pals@surpluswelzijn.nl
Dagverzorging Rijsbergen, Dagverzorging Zundert, DVO Etten-Leur, Pluspunt Nonnekeshof, Thuiszorg Etten-Leur, Thuiszorg Zundert

Gemeente Alphen-Chaam
* Alma Patist 
06-10 26 70 86
alma.patist@surpluswelzijn.nl

Gemeente Roosendaal en Rucphen
* Marie Augustijn, Kitty Kiezenberg en Helmi van Zeggeren
088-5574890
info@mantelzorgroosendaal.nl - info@mantelzorgrucphen.nl
Mantelzorgsteunpunt Roosendaal - Mantelzorgsteunpunt Rucphen

Gemeente Geertruidenberg
* Petra de Kramer
06-12063566
Petra.de.Kramer@surpluswelzijn.nl

* Leonie Willemse
06-12054940
Leonie.Willemse@surpluswelzijn.nl

Voor alle gemeentes
Lydia van Doremalen
06-28121548
Lydia.van.Doremalen@surpluswelzijn.nl
Vragen met betrekking tot de vrijwillige palliatieve Thuiszorg



Consulent VPTZ (vrijwilliger palliatieve terminale zorg:

Gem. Aalburg, Baarle Nassau, Drimmelen, Heusden, Waalwijk, Werkendam, Woudrichem
Lydia van Doremalen 06-28121548
Lydia.van.Doremalen@surpluswelzijn.nl